Eventy
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Cedo maraton rodzinny 4 m

Fot. Cedo

Już po raz kolejny odbyły się Dni Kątów Wrocławskich – cykliczne wydarzenie licznie zgromadziło mieszkańców i sympatyków gminy na Dolnym Śląsku. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji – koncerty plenerowe, wesołe miasteczko, warsztaty i konkursy – w tym IV Edycja Rodzinnego Maratonu Ryś 2023, któremu patronowała firma Cedo świętująca 30-lecie swojej działalności.

 

Dwudniowe obchody Dni Kątów Wrocławskich rozpoczęły się 3 czerwca. Ten słoneczny dzień upłynął pod znakiem rodzinnego marszobiegu Ryś. To już IV edycja gry terenowej na orientację, której celem było zdobycie wszystkich punktów kontrolnych i dotarcie do mety, ale przede wszystkim – dobra zabawa.

 

Bieg cieszył się sporym zainteresowaniem – wzięło w nim udział 36 rodzin, czyli 130 osób. Uczestnicy startowali w 3 kategoriach wiekowych: Żbik (6-9 lat), Pardel (10-13 lat) i Ryś (14-17 lat). Punktem startu było stoisko firmy Cedo z Kątów Wrocławskich, na którym uczestnicy nie tylko odebrali pakiety startowe, ale także mogli skorzystać z innych atrakcji – ścianki foto czy strefy edukacyjnej. Na każdego uczestnika biegu czekały nagrody. Zwycięskie medale wręczył Burmistrz Miasta i Gminy – Julian Żygadło oraz Piotr Porębski i Jacek Kojdecki z firmy Cedo.

 

Cedo rodzinny maraton rys 1 m

- Cieszymy się, że jako lokalna firma mogliśmy nie tylko wesprzeć, ale także brać czynny udział w Rodzinnym Maratonie Ryś, który odbywał się w ramach obchodów Dni Kątów Wrocławskich. Wśród uczestników znalazły się także 4 drużyny złożone z pracowników Cedo, z czego jesteśmy bardzo dumni. Było to prawdziwe święto sportu i rodzinnej zabawy, co potwierdzały uśmiechy i pozytywna energia osób, które przekraczały próg mety. Gratulujemy wszystkim uczestnikom – dzieciom i dorosłym – i mamy nadzieję, że spotkamy się w tak licznym składzie za rok. Cieszymy się, że po objęciu patronatem klubu sportowego – SPR GOKiS Kąty Wrocławskie – to kolejne działanie, które zacieśnia naszą wieź z lokalną społecznością. W końcu jesteśmy po sąsiedzku już od 30 lat i czujemy się u siebie – podsumowuje Dominika Frydlewicz, HR Manager w firmie Cedo.

 

Rodzinny Maraton Ryś był główną atrakcją pierwszego dnia imprezy plenerowej, jednak nie jedyną. Uczestnicy mogli skorzystać z wielu aktywności towarzyszących – przejazdu kolejką elektryczną, dmuchańców, bogatej strefy gastronomicznej czy bawić się na koncertach Ani Rusowicz i zespołu Big Cyc. Z pewnością Dni Kątów Wrocławskich 2023 zapadną w pamięć mieszkańców na długo.

WhitePress Prawa